Loading...


Neden Patient Analytics?

Patient Analytics; iPad, iPhone, Windows, Mac ve Web’de kolayca çalışabilen
özel olarak hazırlanmış, klinik ve muayenehaneleri yönetmeye yarayan bir sistemdir.

Paketli uygulamalar ve programlama araçlarının tersine, özel geliştirilen uygulamalar, küçük ve büyük ekiplerin özel
ihtiyaçlarına cevap verir, işlerine şekil vermelerine yardımcı olur.


Mevcut SQL, ODBC/JDBC, XML veri yapılarına çift yönlü bağlanma ve Excel, CSV veri paylaşımları.

Stacks Image 732
Hasta Kartları

Hastalarınızın kişisel kayıtlarını, onlarla girmiş olduğunuz etkileşimleri - e-mail, telefon, mesaj gibi- verdiğiniz teklifleri ve randevulara Aynı ekran üzerinden erişin. Gereksiz kağıt yığınlarından kurtulun. Aynı zamanda kişi tanıtım resmini de saklayarak hastalarınızı hatırlamakta zorluk çekmeyin.

Stacks Image 736
Visit Yönetimi

Hastalarınızın gelişlerini ve yaptırdıkları işlemleri kayıt altında tutun. Bu sayede hastanızın geçmiş kayıtlarına ulaşarak bütünsel kararlar verin. Her vizitin kendi özelinde notlar alın, reçeteler yazın ve yaptığınız işlemlerin kayıtlarıyla birlikte farkları da gözlemleyin. Hastanızla birlikte attığınız her adımı kayıt altına alın.

Stacks Image 744
Hesap Kilitleme

Özel oturum açma girişimlerinden sonra bir hesabı geçici olarak kilitleyerek özel uygulamalarınızı kaba kuvvet saldırılarına karşı koruyun.

Stacks Image 748
Çalışmaya Devam Edin

Ağ bağlantınızı kaybederseniz, bağlantı geri yüklenirken ana bilgisayara bağlı değilken yerel dosyalarla çalışmaya devam edin. Tekrar başlandı sağlandığında senkronize olun.

Stacks Image 756
Zaman Yönetimi

Randevularınızı düzenleyin. Boş zamanları takip edin ve mevcut randevu durumlarını not edin. Hastalarınızı randevu süreçlerinden sms ve mail yoluyla haberdar edin.

Stacks Image 760
Fotoğraf Arşivi

Hastalarınızın öncesi ve sonrası fotoğraflarını çekini ve arşivleyin. Farkları hastalarınızla paylaşın ve daha iyiyi planlayın.

Stacks Image 768
Laboratuvar

Ziyaret tabanlı laboratuvar isteklerinizi takip edin ve hasta dosyasında saklayın. Gelmesi gereken laboratuvar sonuçlarını takip edin, hastalarınıza hatırlatmalarda bulunarak akışı düzenleyin. Geçmiş laboratuvar kayıtlarına rahatça ulaşın ve karşılaştırmalar yapın.

Stacks Image 772
Hasta Raporları

Hasta ziyaretlerinde yapılan işlemleri, alınan kayıtları, yazılan reçeteleri hasta geçmişlerini çekilen filmler ve varılan sonuçları hasta raporları haline getirin ve bunları hastayla paylaşın.

Stacks Image 780
Reçete

Hasta reçetelerini sistem üzerinden yazın ve paylaşın. Hastalık kodlarını ve ilaçları sistem üzerinden seçerek reçetenize ekleyin. Karmaşıklığı ortadan kaldırın.

Stacks Image 784
Otomatik Hesaplamalar

Patient Analytics içerisindeki, dünyaca kabul görmüş formülasyonlar sayesinde tedavi karaları verirken güç kazanın.

Stacks Image 792
Risk Faktörleri

Mevcut durum ve olması gereken durum analizleri sayesinde risklerden kaçının. Mevcut durum değerlendirmeleri konusunda yardımlar alın.

Stacks Image 796
Öngörü Analizleri

Mevcut durum verilerini sisteme girerek olması gereken (öngörü analizleri) üretin. Bu sayede daha tutarlı karar mekanizmaları oluşturun. Hastanızla olması gereken noktaya gelmek için planlamalar yapın.

Stacks Image 819
Ön Muhasebe

Yapılan ciroları ve masrafları ön muhasebe olarak kayıt altına alın. Muhasebe sisteminizi destekleyin.

Stacks Image 823
CRM Aktiviteleri

- Otomatik e-postalar düzenleyin.
- Uyarılar tanımlayın.
- Verilerinizi istediğiniz şekilde paylaşın.
- Analizler yapın.
- Meslektaşlarınızla entegre olun.


Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Detaylı Bilgi