Loading...

Hakkımızda

2016 yılında Ar-Ge firması olarak kurulan Infoart Consulting, sağlık sektöründen spora, inşaat sektöründen madencilik sektörüne ve kobilerden holdinglere kadar çeşitli hizmetler sunmuştur. Yaklaşık olarak 70.000 kullanıcıya hizmet vermektedir.
Aynı zamanda Infoart Consulting faaliyetlerini Apple firmasının Claris FileMaker Business Alliance üyesi olarak sürdürmektedir.

Stacks Image 947
Stacks Image 943


Biz Kimiz ?

İş süreçlerinin optimizasyonunu sağlamak için bir araya gelen deneyimli ve profesyonel bir ekibiz.


Problem Çözücüleriz !

Biz geliştiriciyiz. aynı zamanda yöneticiler, doktorlar, pilotlar, satış görevlileri ve öğretmenleriz.
Yaratıcı potansiyelimizde sınır yok. Herkes için iş süreçlerini verimli hale getiriyoruz.


Ne Sunuyoruz ?

Bilgi sistemleri ve İş Süreçleri Optimizasyonu konularında 25 yıldır çeşitli sektörlerde edindiğimiz deneyimleri paylaşıyoruz.

Infoart Consulting şirketinizi doğru yönetebilmeniz için; geniş yelpazeli süreçlerinizi elektronik ortama taşımaya yönelik stratejik danışmanlık hizmetleri sunar.


Çalışma Şeklimiz

Model

İstenen iş modeli ve ihtiyaçlar tanımlanır ve bu modele ulaşmak için mevcut durum analizi yapılarak tıkanık noktalar belirlenir.


Karar

Bir önceki adımda belirlenen iş modelinin hangi yöntem ve altyapıyla gerçekleşebileceğine karar verilir.


Özelleştirme

Karar verilen altyapı üzerinde, iş modeline uygun geliştirmeler yapılır ve test ortamı yaratılarak çalışmaları başlatılır. Daha sonra ortaya çıkan hatalar giderilir.


Entegrasyon

Final olarak, yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan uygulama gerçek ortamda entegre edilerek sonuca ulaşılır.


Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Detaylı Bilgi