Loading...

Claris Filemaker 2023

FileMaker 2023'ü yükselterek hemen değer kazanın.

Bugünün ihtiyaçları için operasyonel uygulamalar geliştirin ve gelecekte ölçeklenebilir hale getirin.

Son birkaç yılda, FileMaker'ı platformun tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir hızla geliştirdik. Önceki sürümler, JavaScript ve JSON gibi diğer teknolojilere platformu açarak daha fazla iş problemi çözmenizi sağladı.

Şimdi FileMaker 2023 ile özel uygulamalarınızın performansını artırabilir, kullanıcılar ve dosyalar için daha fazla barındırma kapasitesiyle ölçeklenebilirliği artırabilir ve güncellenmiş güvenlik protokolleri kullanarak verilerinizi koruyabilirsiniz.

FileMaker'ın yeni yeteneklerini kullanarak güvenle güçlü operasyonel uygulamalar oluşturun.

Stacks Image 1276

Geliştirme + Boyut


JavaScript, OData, REST API'ler ve daha fazlasıyla kolay entegrasyonlar için açık ve genişletilebilir bir platform kullanarak çeşitli problemleri çözün.

Daha sezgisel bir kullanıcı arayüzü kullanarak daha az çaba harcayarak ve ödün vermeden yazılım çözümleri oluşturun.

JavaScript eklentileri gibi yeniden kullanılabilir kodlarla daha hızlı ve daha sezgisel şekilde geliştirin.

Performanstan ödün vermeden, daha yüksek kapasiteli ve daha ölçeklenebilir bir şekilde işlem yapmak için, 1.000 eşzamanlı Claris FileMaker WebDirect kullanıcısı ve 256 dosya barındırma kapasitesine sahip olun.

*Sadece Linux Ubuntu üzerinde çalışır . Ayrıca, bağlantılar donanım, özel uygulama tasarımı, etkin kullanıcılar, işletim sistemi veya lisans anlaşması/abonelik tarafından sınırlanabilir.

Stacks Image 1289

Performans + Güvenilirlik


Geliştiricilerin geri bildirimleri doğrultusunda, FileMaker, işletme operasyonlarınızı yürüten uygulamalara güven veren kapsamlı performans, istikrar ve güvenilirlik (PSR) iyileştirmelerini içerir.

OData 4.01, Java 17, Node.js 18 ve daha fazlasına yapılan backend altyapı güncellemeleriyle sistemlerinizi daha verimli bir şekilde çalıştır.

Intel ve ARM işlemcilerde Ubuntu 22 LTS desteğiyle Linux dağıtımınızı optimize edin. Ayrıca, daha fazla özelleştirme seçeneği ve daha yüksek maliyet verimliliği elde edin.

Stacks Image 1299

Gizlilik + Güven


Open SSL 3.0 desteği, OAuth 2.0 kimlik doğrulamasıyla Gönderilen E-posta ve yeni bir komut tetikleyici aracılığıyla denetim kaydı gibi güncellenmiş güvenlik protokolleriyle verilerinizi daha sıkı şekilde koruyun.

Apple şirketi olarak, Claris SOC 2® Type 2 ve ISO uyumluluk akreditasyonları dahil olmak üzere katı güvenlik standartlarını benimsemektedir.

Çerezleri, sitenin performans ve kullanımı hakkında bilgi toplayıp analiz etmek, sosyal medya özellikleri sağlamak, içerik ve reklamları geliştirmek ve özelleştirmek için kullanıyoruz. Detaylı Bilgi